EA Sports FC 25 çıkış tarihi ve fiyatı sızdırıldı!

EA Sports ilk olarak geçtiğimiz yıl duyurduğu EA Sports FC 24 ile futbol dünyasında büyük işlere imza atmaya devam ediyor. FIFA’nın herhangi bir oyun duyurmamasının ardından pazar liderliğini koruyan stüdyo, EA Sports FC 25 için çalışmalara başlamış durumda.

EA Sports FC 25 Eylül’de geliyor

Ortaya çıkan son sızıntılar, EA Sports FC 25’in çıkış tarihi ve oynanış detaylarnını gözler önüne serdi. Buna göre EA Sports FC 25’in 27 Eylül 2024’te piyasaya sürülmesi planlanıyor. Fiyatlandırması ise 69,99 dolarlık standart sürüm ve 20 Eylül’den itibaren yedi günlük erişim sunan 99,99 dolarlık sürümden oluşacak.

EA Play aboneleri ise erken erişim süresi boyunca 10 saatlik deneme sürümüne erişebilecek. Tabii EA Sports’un henüz FC 25’i resmi olarak duyurmadığını belirtmek gerekiyor. Bu kapsamda şirketin önümüzdeki hafta resmi açıklamada bulunması bekleniyor.

FIFA serisinin devamı niteliğindeki oyun, eğlence dünyasında büyük ilgiyle karşılandı. Ancak kısa süre önce gelen zamla Türk oyuncuları üzdü. Standart versiyon 1425 TL‘den 2 bin 900 TL‘ye çıktı. Buna göre yüzde 103 oranında bir zam söz konusu.

EA SPORTS FC 24 Ultimate fiyatı ise 2 bin TL‘den 4 bin TL‘ye çıktı. Bunun içinse yüzde 100 oranında zam yapıldığını söyleyebiliriz.

Peki ya siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir